Декоративне фарбування 3D-виробів

П'ятниця 27 жовтня, 2023
3D Way Переглядів: 321

​3D-друк вже давно завоював своє місце у світі виробництва та дизайну. Він дозволяє створити найнестандартніші вироби, мініатюри, декор багато іншого. Проте, щоб надати їм по-справжньому унікальний вигляд, декоративне фарбування є невіднятною частиною процесу. У цій статті ми розповідаємо, яким чином декоративне фарбування доповнює 3D-друк.

Важливість декоративного фарбування

3D-друк надає можливість створити об'єкти з надзвичайною деталізацією, але вони часто залишаються без кольору та особливостей. Декоративне фарбування дозволяє додати виробам колірний спектр, який підкреслить їхню красу та реалізувати концепції дизайнерів. Це важливо для створення реалістичних мініатюр, цікавих фігурок та ефектних сувенірів.

Види фарбування

Існують різні методи фарбування виробів, і вибір залежить від багатьох факторів, включаючи матеріал деталі, бажаний результат та бюджет. Ми працюємо з такими методами:

  • Ручне фарбування
    Цей метод передбачає ретельну роботу художника, який наносить фарбу на друковану деталь вручну. Це дозволяє отримати найбільший контроль над деталями та кольорами.

  • Аерографія
    Цей метод використовує аерограф для нанесення фарби. Він ідеально підходить для створення плавних переходів та складних кольорових схем.

Матеріали та фарби

Вибір матеріалів і фарб для декоративного фарбування грає важливу роль. Важливо пам'ятати, що деякі матеріали можуть вимагати підготовки поверхні перед фарбуванням, наприклад, шліфування або ґрунтування.
Фарби повинні бути стійкими до деформації та стирання, щоб забезпечити довговічність фінішного покриття.

Персоналізація та творчий підхід

Однією з найбільших переваг декоративного фарбування є можливість персоналізації ваших виробів. Не завжди потрібно обмежуватися стандартними кольорами чи дизайном. Ви можете виразити свою індивідуальність та унікальний стиль завдяки декоративному фарбуванню.
Декоративне фарбування 3D-виробів — це мистецтво, яке надає новий вимір вашим проєктам. Воно надає можливість додати кольори та життєвість вашим мініатюрам, фігуркам та сувенірам, роблячи справжніми шедеврами мистецтва. Завдяки різноманітним методам та технікам фарбування, ви можете створити вироби, які будуть привертати увагу та залишати незабутнє враження.

Незалежно від того, чи ви займаєтеся 3D-друком на професійному рівні, чи просто хочете зробити особливий подарунок, декоративне фарбування – це шлях до втілення вашої творчості та уявлення в реальність. Пам'ятайте, що правильний вибір методу фарбування та матеріалів є ключем до успішного завершення проєкту.
Декоративне фарбування допомагає виробам стати унікальними та неповторними, та надає вам можливість виразити індивідуальність.
Вартість фарбування залежить від площі поверхні виробу, технології нанесення фарби та художньої складності завдання. Зрозуміло, чим більше деталей необхідно нанести на виріб і чим складніше набір відтінків, тим вище вартість фарбування виробів. То ж вартість фарбування кожного замовлення розраховується індивідуально.

Для замовлення наших послуг пишіть нам на e-mail manager@3dway.com.ua, order@3dway.com.ua або звертайтесь за номерами телефону +380 63 845 79 23, +380 93 541 96 47.


Поділитися: