ASA vs ABS: Основні відмінності

Вівторок 4 липня, 2023
3D Way Переглядів: 212

​Вибір філамента — важливе рішення у 3D-друці, яке може суттєво вплинути на результат. Вибір нового матеріалу для 3D-принтера означає, що ви інвестуєте гроші, час і енергію, щоб забезпечити безперебійний друк на вашому принтері. Звісно, перед тим, як вкладати гроші, варто з'ясувати, чи підходить певний матеріал для вашого проєкту і принтера.

Два популярні варіанти пластику, коли мова йде про виріб, який вимагає механічної міцності та жорсткості, — це ASA та ABS. Але як зробити вибір між ними? Попри те, що вони мають деякі спільні риси, ABS не завжди може замінити ASA.

ABS — це чудовий універсальний матеріал для 3D-друку, який можна використовувати для виготовлення чого завгодно: від гачків до горщиків для кімнатних рослин. З іншого боку, ASA, який хоч і трохи складніший у використанні, та стане чудовим вибором для зовнішніх або механічних компонентів, які повинні бути стійкими до впливу навколишнього середовища.

У цій статті ми розглянемо основні відмінності між ABS і ASA, їхні властивості, способи друку кожним з них і, найголовніше, коли їх використовувати. Розуміючи ці аспекти, ви будете краще підготовлені до вибору правильної нитки для вашого проєкту 3D-друку.

Перш ніж заглибитися у відмінності та практичність обох матеріалів, ми повинні коротко розглянути сировину, виробничі процеси та те, як ці фактори впливають на фізичні та хімічні властивості кожного матеріалу.

ABS

ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) — це недорогий матеріал, який легко знайти і який має пристойну механічну міцність. Його можна легко фарбувати, механічно обробляти, шліфувати та навіть хімічно вирівнювати. Завдяки простоті друку та співвідношенню ціни та якості, він є одним із найпопулярніших матеріалів загального призначення.

Однак ABS може бути складним матеріалом для початківців, оскільки він схильний до певних проблем під час друку. На відміну від PLA, ABS схильний до деформації та усадки, спричиненої неоптимальною температурою стола або навколишнього середовища. Це може стати причиною необхідності використання захисного контейнера для друку. 

Також існує тенденція відмови від використання ABS як нитки для друку через побоювання, що під час друку виділяються небезпечні випаровування. Хоча, безперечно, при друку ABS є запах, пов'язаний із цим матеріалом, важко сказати, наскільки він небезпечний. Якщо ви плануєте часто друкувати ABS, варто подумати над тим, щоб додати вентиляцію в установку і взагалі відмовитися від цього матеріалу для друку у харчовій промисловості.

ASA

ABS і ASA (акрилонітрил-стирол-акрилат) схожі не тільки за назвою, але й за хімічним складом. Різниця зводиться до заміни бутадієну ("В") в ABS на бутилакрилат ("А") в ASA. Це означає, що чутлива до ультрафіолету частина ABS замінюється на більш міцну і стійку до ультрафіолету альтернативу. Ця заміна має значний вплив на відповідні сфери застосування деталей з ASA.

ASA забезпечує чудову стійкість до погодних умов і ультрафіолету, що робить його найкращим вибором для деталей, які постійно піддаються впливу зовнішніх факторів. Стійкість ASA також поширюється на воду, масло та інші хімічні речовини. Хоча ASA схожий за міцністю на ABS, він значно перевершує його при контакті з навколишнім середовищем.

Як і ABS, ASA виділяє неприємний запах і потенційно шкідливі випаровування, тому при використанні цих двох матеріалів не обійтися без захисного корпуса. Для друку ASA потрібні ще вищі температури, які можуть бути поза межами діапазону для деяких принтерів. Ви також можете зіткнутися з проблемами усадки та деформації, але вони можуть бути не такими значними, як у випадку з ABS. Всупереч деяким перевагам над ABS, ASA є відносно дорожчим і важкодоступнішим матеріалом.

Друк

Порівняно з ABS, ASA вимагає вищої температури сопла й столу та довшого часу охолодження. Якщо ви плануєте часто друкувати ABS, вам доведеться враховувати більші витрати енергії.

Хоча точна температура може дещо відрізнятися у різних виробників, температура сопла 210-255 °C і температура основи приблизно 80-110 °C є оптимальними для друку ABS. Рекомендації для ASA — 240-260 °C для сопла і 90-110 °C для основи. Друк першого шару при трохи вищій температурі сопла може бути корисним для адгезії обох філаментів.

Можна зменшити проблеми деформації цих матеріалів, використовуючи захисний корпус і вимкнувши вентилятор охолодження деталей. Це підвищить температуру навколишнього середовища навколо друку і сприятиме рівномірному, поступовому охолодженню. Для великих деталей корпус є обов'язковим як для ABS, так і для ASA, але для невеликих і простих моделей ви можете обійтися без нього.

ASA має кращу адгезію порівняно з ABS, однак, ASA може занадто сильно прилипати до основи. Використання гнучкої основи з поліетилену допоможе забезпечити безпроблемне зняття.

Постобробка

Коли настає час постобробки, обидва матеріали можна зашліфувати, полакувати або пофарбувати. Метод згладжування ацетоном для досягнення гладкої поверхні на ABS також чудово підходить для ASA. 

Однак притаманна ASA адгезія призводить до менш помітних ліній шарів, а отже, вимагає меншого обсягу подальшої обробки. 

Робочі моменти

ABS і ASA мають схожу механічну міцність, тому вам не варто турбуватися про будь-які компроміси щодо цієї характеристики, якщо ви зупините свій вибір на економічно вигідному ABS. Однак слід подумати, де ви плануєте використовувати надрукований виріб, щоб визначити, чи є перехід на ASA гарною ідеєю.

Чи буде 3D-друк розміщено десь при кімнатній температурі, чи це інструмент, який ви плануєте використовувати при вищих температурах? Чи буде він регулярно піддаватися впливу високих температур у циклічному режимі? ASA витримує вищі (до 100 °C) і нижчі температури краще, ніж ABS, який більш схильний до розширення і стиснення при зміні температури.

Яким зовнішнім впливам піддаватиметься виріб? Хороша адгезія шарів ASA робить його чудовим кандидатом для застосувань, що вимагають водонепроникності. ASA досить стійкий до всіх видів зовнішніх факторів, навіть до кислотних і лужних середовищ, тоді як ABS може піддаватися впливу вологи, ультрафіолету, ацетону тощо.

Застосування

ABS — універсальний і надійний вибір для друку предметів загального призначення: контейнерів для зберігання, ігрових елементів чи симпатичного абажуру. ABS — безсумнівний переможець, якщо мова йде про предмети для використання в приміщенні, що зазнають середніх або помірних навантажень і не піддаються впливу вологи або інтенсивного сонячного світла.

З будь-якими завданнями, з якими може впоратися ABS, може впоратися та ASA, плюс деякі інші матеріали. Завдяки високій стійкості до ультрафіолетового випромінювання та ударів, ASA можна використовувати для корпусів електронних компонентів, інструментів, автомобільних аксесуарів і навіть радіокерованих літаків. Якщо ви збираєтеся друкувати повсякденний інструмент, який має бути міцним і надійним, то ASA має бути основним матеріалом. Однак, зважаючи на його високу ціну, може бути розумно приберегти його для найбільш вимогливих застосувань.


Поділитися: