Процес лиття силіконових форм

П'ятниця 30 вересня, 2022
3D Way Переглядів: 1178

​3DWAY зможе втілити ваше замовлення на силіконові форми. Можливо, ви хочете почати створювати свічки або мило ручної роботи? Або ж мрієте про індивідуальні прикраси з епоксидної смоли? Для втілення цих задумів вам потрібні будуть силіконові форми.

Ми друкуємо майстер-модель, виготовляємо самі форми, а також друкуємо опалубки під форми.

​​​​


Перший етап – формування майстер-моделі

Для виготовлення прототипу майбутнього виробу можна застосувати 3D-принтер. Ми моделюємо та друкуємо майстер-модель для майбутньої форми. Також моделлю може стати вже готовий предмет. Нещодавно ми виконували замовлення на лиття силіконових форм по готових статуетках.


Другий етап – ретельна обробка всіх поверхонь готової моделі

На даному етапі нашої роботи ми визначаємо конструкцію майбутньої форми, позначаємо лінії роз’єму. Якщо необхідно, то форму можна зміцнити металевими закладними елементами. Також за необхідності проводимо шпаклювання та шліфування.
Система лиття формується з декількох литників, залежно від методу заливки та використовуваного матеріалу. Можуть бути повністю відкриті форми або ж закриті з одним-двома литниками.

Третій етап – виготовлення форми, в яку встановлюється підготовлена модель

Перш за все монтується опалубка під форму, всередині якої розміщується система для лиття, після чого відбувається заливка форми заздалегідь підготовленим силіконом. Перед заливанням силікон обов'язково проходить процес дегазації в спеціальній вакуумній камері. Тривалість затвердіння силіконової форми залежить від величини форми й температури навколишнього середовища. В середньому це відбувається протягом 12 годин.
Після застигання готова форма витягується з опалубки та може бути використана для подальшого лиття в неї виробів з воску, мила, гіпсу, пластику, епоксидної смоли тощо. Відповідно, у нас ви можете замовити силіконові форми для виготовлення свічок, мила ручної роботи, різноманітних статуеток, прикрас з епоксидної смоли тощо. Ми із задоволенням втілимо всі ваші ідеї!Створення силіконових форм – це ручна клопітка робота. Та завдяки індивідуальному підходу до створення вашого замовлення ми можемо втілити індивідуальні ідеї. Від якості виготовленої форми для вашого виробництва залежить точність та якість вже готового виробу. Ми здатні створити високоякісний продукт, який задовольнить усі вимоги.Для виготовлення силіконових форм 3DWAY використовує виключно високоякісні силікони, з якими ми працюємо не перший рік й задоволені результатами. Вони чудово повторюють навіть найдрібніші вигини деталей. З форм, що ми виготовили, легко виймати вже готову відливку. Також ці форми легко збираються та розбираються.


Поділитися: