Огляд Bambu Lab A1 Mini

П'ятниця 8 грудня, 2023
3D Way Переглядів: 1149

​Bambu Lab A1 не зважаючи на свої розміри може друкувати 4 кольорами одночасно!

Це перший принтер компанії, який відійшов від стандартних розмірів попередніх трьох принтерів, і зосередився на більш компактній, незакритій версії.

Bambu Lab A1 Mini має невелику область друку розміром 180х180х180 мм, що відповідає розмірам Prusa Mini.
Продуктивність досягає 28 мм^3/с при роботі з ABS і температурі хотенду 280 °C. Само собою, термокамера не передбачена, але столик з адгезійним поліефіримідним покриттям прогрівається до 80 °C.
Система здатна розпізнавати витратні матеріали за RFID-мітками й автоматично налаштовувати параметри 3D-друку. Перед кожним робочим циклом здійснюється автоматичне калібрування за всіма трьома осями.


Він має суцільнометалевий хотенд, радіатор, що легко знімається, для швидкого ремонту та Hub на чотири входи на верхній частині екструдера, що дає змогу під'єднати його до системи кольорового друку AMS Lite і дає можливість друкувати кількома кольорами одночасно. На відміну від великої закритої системи AMS у X1 Carbon, усі механічні частини легкодоступні. А це, на думку Bambu Lab, спрощує обслуговування.

Принтер Bambu Lab A1 Mini поставляється в готовому до друку вигляді, абсолютно не вимагає складання і докладання зусиль для початку роботи.

Він оснащений низкою додаткових функцій, що дають йому змогу досягати максимальної швидкості до 500 мм на секунду, що зовсім нехарактерно для принтерів такого малого розміру. Bambu Lab A1 Mini також оснащений автоматичним вирівнюванням столу, датчиками забивання філаменту та камерою 1080p для спостереження за процесом друку, а також для створення відеороликів з таймлапсом для соціальних мереж. Однак температура друкарського столу може досягати тільки 80°C, тому друк деякими видами матеріалів буде недоступний.

Конструкція AMS Lite, що поставляється в комплекті з A1 Mini Combo, дозволяє використовувати до чотирьох матеріалів різного кольору. Рекомендовані матеріали для 3D-друку на принтері A1, це: PLA, PETG і TPU (матеріалами ABS і ASA друк неможливий).

Час нагрівання і споживана потужність

Сопло

  • 200 °C за 49 сек
  • 250 °C за 1 хв 10 сек
  • 300 °C за 1 хв і 49 сек

Стіл

  • 60 °C за 2 хв 55 сек
  • 80 °C за 6 хв 5 сек

Зауважимо, що A1 Mini не підтримує встановлення температури нагріву столу вище 80 °C, що означає неможливість друку на високотемпературних матеріалах, які потребують встановлення корпусу.

На жаль, швидкість нагрівання столу A1 Mini не дуже висока і може займати більше часу, ніж в інших принтерів. Це пов'язано з малопотужним блоком живлення без вентилятора.

Споживана потужність у режимі очікування становить близько 5 Вт. Під час прогрівання сопла і столу Bambu Lab A1 Mini споживає близько 120 Вт. Після початку друку споживання стабілізується на рівні близько 50 Вт.

Кожен Bambub Lab A1 Mini також постачається із "Mystery Box".

Зараз A1 Mini є одним із найкращих малоформатних 3D-принтерів. 

З A1 Mini вам не потрібно нічого доопрацьовувати, модернізувати або змінювати в принтері, якщо ви хочете друкувати швидко. Він просто працює як треба (у більшості випадків) і при цьому дуже простий у налаштуванні та використанні для будь-якого 3D-друкаря-початківця. Швидкість також досить виняткова, враховуючи систему руху, але це те, до чого ми вже звикли від Bambu Lab.

Хоча A1 Mini вражає як самостійний пристрій, у поєднанні з AMS Lite ви отримуєте більшість можливостей, які можна отримати на дорожчих принтерах Bambu Lab (серії X1 або P1), у відносно компактному і безшумному корпусі. Друкувати на дорожчих матеріалах, що вимагають корпусу, буде складніше або неможливо, але для більшості людей, які друкують PLA, PETG і TPU, це не має особливого значення.
Що не зовсім влаштовує, так це профілі друку в Bambu Studio, які в деяких випадках виявляються занадто швидкими, що призводить до збоїв. Можна трохи знизити швидкість друку, щоб домогтися найкращих результатів. Та хочеться, щоб швидкість була трохи нижчою за замовчуванням, щоб підвищити відсоток успішного друку і якість друку для деяких матеріалів (особливо PETG).

Ще один момент, який не подобається – це площа, яку займає принтер. Хоча A1 Mini дуже маленький, у парі з AMS Lite він займає більше місця, ніж X1 Carbon з AMS.

Єдиним суттєвим недоліком для деяких людей може стати менший обсяг друку, якого може не вистачати.

A1 Mini – це не XL-принтер, на який усі так чекали, але це великий крок до того, щоб зробити багатоколірний 3D-друк більш доступним, забезпечивши при цьому швидку і стабільну роботу.


Bambu Lab A1 Mini ви можете придбати у 3D WAY Shop.

3DWAY — компанія, що спеціалізується на 3D-друці технологіями FDM, SLA, DLP, SLS. У нас наявний широкий вибір філамента, різноманітні 3D-принтери, 3D-сканери, 3D-ручки, витратні матеріали та запчастини.

Придбання товару у 3DWAY супроводжується професійною консультацією та допомогою у виборі обладнання. Якщо ви ніяк не можете вирішити, який саме 3D-принтер варто купити, звертайтесь до нас і отримаєте найповнішу та найактуальнішу інформацію про представлене обладнання.

Після придбання 3D-принтера проводимо безкоштовне навчання по роботі з ним!

Політикою нашої компанії передбачено гарантійне та сервісне обслуговування придбаного обладнання.
Перед продажем ми перевіряємо 3D-принтер на працездатність.

Для оформлення замовлення та у разі виникнення будь-яких запитань пишіть або телефонуйте за номером +38 (097) 334 13 61.


Поділитися: