Прозора фотополімерна смола

Понеділок 20 листопада, 2023
3D Way Переглядів: 274

​Від декоративних світильників до моделей людського серця та мікрофлюїдних пристроїв – прозорість є дуже корисною властивістю 3D-друку. Дизайнери потребують чітких і прозорих прототипів пляшок, стоматологи цінують прозорі хірургічні 3D-шаблони. Також прозорість є цінною характеристикою для 3D-світильників, архітектурних моделей та окулярів.

3D-друк може бути настільки прозорим, що голландський стартап Luxexcel використовує його для виробництва 3D-друкованих рецептурних лінз, а також лінз, які інтегруються з інтелектуальними технологіями та технологіями AR/VR.

Друк на основі смоли – очевидний першочерговий вибір для прозорих деталей, оскільки лінії шарів буквально непомітні, на відміну від технології FDM.

Прозорі смоли при взаємодії з ультрафіолетом видають дійсно чіткі деталі, але є кілька порад для отримання найкращих результатів, наприклад, друк зі 100% заповнення. Це, безумовно, додасть кілька годин до часу друку, але дозволить створювати деталі, які можуть бути кришталево чистими, навіть функціональні об'єктиви фотоапаратів.

Однією з найкращих фотополімерних прозорих смол є Anycubic High Clear Resin. Ця фотополімерна смола відзначається високою якістю, прозорістю та стабільністю друку. Давайте детальніше розглянемо її характеристики та переваги.


Прозорість
Anycubic High Clear Resin відзначається винятковою прозорістю, що робить її ідеальним вибором для відтворення прозорих або напівпрозорих моделей. Anycubic High Clear Resin забезпечує високу прозорість і довговічну чіткість виробів, що перевершує більшість інших смол, представлених на ринку.

Деталізація
Ця смола забезпечує високу точність та деталізацію друку, що робить її популярною для виробництва дрібних деталей та моделей з великою кількістю малих елементів.

Гладка поверхня
Пропонує деталі з максимально деталізованою та приголомшливою поверхнею.

Відмінна стійкість до пожовтіння
Anycubic High Clear Resin призначена для друку деталей, які можуть залишатися кришталевими та прозорими, не даючи жовтого відтінку протягом тривалого часу.Міцні та пружні механічні властивості
Завдяки оптимізованій формулі стійкість зросла на 100% порівняно зі стандартною смолою, що робить елементи друку міцнішими та менш крихкими.

Легкий запах і безпечніший досвід
Anycubic High Clear Resin має не разючий запах і менше подразнює слизові оболонки, забезпечуючи користувачам кращий і безпечніший досвід друку. Але це не гарантує повну безпеку, тому доцільно носити рукавички та маску, а також працювати в добре провітрюваному приміщенні.

Широка сумісність
Чутлива з довжиною хвилі 365-405 нм Anycubic High Clear Resin добре працює з більшістю полімерних 3D-принтерів для створення чудових прозорих об’єктів, таких як прототипи, подарунки або ювелірні вироби.

Anycubic High Clear Resin є високоякісною та ефективною фотополімерною смолою для 3D-друку, яка відмінно підходить для проєктів, де важлива прозорість, деталізація та стійкість форми. Використання цієї смоли відкриває безліч можливостей для творчості та виробництва високоякісних елементів.
Для замовлення наших послуг пишіть нам на e-mail info@3dway.com.ua або звертайтесь за номерами телефону: +380935419647, +380638457923.Поділитися: