Корпус для Ajax Transmitter

​Проєкт виготовлення корпусу для AJAX Transmitter із використанням матеріалу ABS та технології FDM в білому кольорі відображає сучасні тенденції у виробництві пристроїв та компонентів для різноманітних сфер застосування.


ABS є популярним матеріалом у виробництві корпусів через його міцність, стійкість до зношення і відносну легкість обробки.

Корпус для AJAX transmitter має на меті забезпечити захист і зручність використання даного пристрою. Процес виготовлення такого корпусу з ABS за допомогою FDM технології включає моделювання деталей в спеціалізованих програмах для 3D-моделювання, після чого вони передаються на принтер для друку.


Ми отримали якісний та функціональний корпус, який відповідає вимогам щодо захисту пристрою і зручності в експлуатації, а також відображає передові технології в галузі виробництва компонентів.


Для замовлення наших послуг пишіть нам на e-mail manager@3dway.com.ua, order@3dway.com.ua або звертайтесь за номерами телефону +380 63 845 79 23, +380 93 541 96 47.Поділитися: