Дракон з гри "Heroes of might and magic"

Захопливо, коли реальність та віртуальний світ змішуються через творчі проєкти! Фігурка дракона з "Heroes of Might and Magic" виконана за допомогою DLP технології 3D-друку.

"Heroes of Might and Magic" - це серія стратегічних комп'ютерних ігор у жанрі фентезі. Гравці керують героями, які маніпулюють арміями у бою та виконують завдання на картах. Серія славиться своїми захопливими сюжетами, різноманітністю персонажів і, звичайно ж, культовими істотами, такими як дракони.


DLP технологія 3D-друку використовує ультрафіолетове світло для затвердіння фотополімерної смоли шар за шаром, що дозволяє отримати високу роздільну здатність і деталізацію. Фотополімерна смола Elegoo Standart 8K Redclay відома своєю якістю і точністю відтворення деталей, що особливо важливо для таких складних об'єктів, як фігурка дракона. Крім того, її червона колірна схема, надає фігурці яскравості та привабливості, додаючи до атмосфери магічного світу гри.

В результаті ми отримали надзвичайно гарну, високодеталізовану фігурку дракона.


Для замовлення наших послуг пишіть нам на e-mail manager@3dway.com.ua, order@3dway.com.ua або звертайтесь за номерами телефону +380 63 845 79 23, +380 93 541 96 47.Поділитися: