Органічні підтримки

Четвер 7 березня, 2024
3D Way Переглядів: 135

​Одним із найпоширеніших слайсерів у світі 3D-друку, безперечно, є PrusaSlicer. Спочатку розроблене компанією Prusa Research для власних принтерів, це програмне забезпечення з роками набуло популярності завдяки відкритому вихідному коду та великій різноманітності профілів принтерів.

PrusaSlicer цінується за довгий список параметрів, що налаштовуються, і постійно додаються нові функції для покращення його функціональності. Однією з найновіших і найцінніших функцій, випущених наприкінці 2022 року, є органічні опори. Цей новий тип опорної конструкції був впроваджений як альтернатива 2D сітчастому підходу до чинних сітчастих і щільних опор, і він постійно вдосконалювався з моменту його першого випуску.

Щоб популяризувати використання органічних опор, компанія організувала конкурс Printables. Мейкери з усього світу розкрили свій творчий потенціал, щоб знайти способи використання органічних підтримок у функціональних та естетичних цілях. 

Що це?

Опори слугують основою для тих частин наших відбитків, які мають круті звиси. Попри те, що сітка і щільні опори PrusaSlicer працюють, вони можуть залишати сліди на відбитках. Іноді їх навіть неможливо видалити. Ось де в гру вступають органічні підтримки.

Вони дуже відрізняються від класичного типу підтримок. У той час як сітчасті та щільно прилеглі опорні конструкції використовують підхід на основі 2D-сітки, органічні підтримки надають перевагу плавним і природним формам, як випливає з назви. Вони створюються, щоб розвиватися трохи далі від тіла відбитка і лише наближатися до нього, щоб підтримувати його вигини. Як результат, органічні підтримки майже не залишають слідів на поверхні відбитка. Перевага використання такого типу підтримок для 3D-друку полягає в тому, що їх легше знімати й вони не пошкоджують нижню частину виступу.


Органічні опори торкаються моделі в меншій кількості точок контакту. Саме тому коли ви видаляєте таку підтримку з моделі,  її дуже легко відокремити.

Класичні опори завжди вимагали багато часу та матеріалів. На відміну від них, органічні підтримки забезпечують швидший друк і меншу кількість використання матеріалу, зберігаючи при цьому площу контакту з виступом. Якщо вам потрібна міцна основа (наприклад, щоб витримати вагу моделі), ви можете надрукувати підтримку з більш щільним заповненням внизу і з невеликим заповненням або без нього в міру того, як опори розгалужуються. Це не тільки економить матеріал, але й час друку.


Для замовлення наших послуг пишіть нам на e-mail manager@3dway.com.uaorder@3dway.com.ua або звертайтесь за номерами телефону +380 63 845 79 23, +380 93 541 96 47.Поділитися: